Reference

Naše spolupráce s firmou OK-BUS.CZ probíhá již dlouhá léta. Poprvé od letošního roku u nás firma působí jako generální přepravce. Spolupráce je vždy bezproblémová a velmi flexibilní, což zvlášť v této době velmi oceňujeme. Doprava je vždy zajištěna pohodlnými a čistými autobusy, které si samozřejmě nejvíce pochvalují naši zaměstnanci.
Lenka Kejhová, Ideal Automotive Bor s.r.o.

 

Služeb OK – BUS.cz, s.r.o. jsme využili na dvoudenní firemní zájezd. Komunikace, objednávka i samotná doprava proběhla bez problémů. Byli jsme velice spokojeni.
Hana Kalinová, Ensinger s.r.o.

 

Společnost OK-BUS.CZ jsme využívali formou subdodávky pro naše zakázky. Jednání bylo vždy flexibilní, na vysoké úrovni a realizace bezproblémová.
Miroslav Hucl, ředitel společnosti ČSAD autobusy Plzeň a.s.

 

Děkujeme Vám za perfektní spolupráci a bezproblémovou organizaci autobusové dopravy na našich akcích a těšíme se na spolupráci i v příštím roce.
Mgr. Renáta Divíšková, Bohemia Training Institute s.r.o.

 

Společnost OK - BUS.cz, s.r.o. je spolehlivým dodavatelem, který pro nás zajišťoval dopravu na akce v rámci projektu Evropské hlavní město kultury po Západočeském kraji. Doprava proběhla vždy v pořádku ke spokojenosti cestujících i naší společnosti.
Alena Čechová, Produkční PR a Marketingu, Plzeň 2015, o. p. s.

  

Společnost OK-BUS.CZ využíváme pro dopravu našich klientů. Jejich služby můžeme vřele doporučit. Komunikace při sjednávání dopravy je perfektní. Řidiči vždy vstřícní a ochotní.
Mgr. Tomáš Sladký, TosProduction.cz

 

 • Add to Phrasebook
   
  • No word lists for Czech → Czech...
    
  • Create a new word list...
 • Copy